Quatro Reklama FC


PostHeaderIcon 24.3.2012

Poločas 1:0
TJ Lokomotiva Louky
4
Quatro Reklama FC
0
Základní sestava:

Rákoczy M. – Chlebik P., Foltyn J., Jakubec M., Litomyský J. – Cikrle P., Chybidziura P., Navrátil R., Petřkovský M. – Jakubec D., Miškovič L.

Střídající hráči: Bizyk R. ( střídání hokejovým způsobem v průběhu hry )

Jako již tradičně i letos si nás pozvali fotbalisté Louk ke generálce před jarním pokračováním Okresního přeboru. Hostujícími hráči v naší sestavě byli tentokrát už osvědčení borci Jirka Litomyský ( AC 6 ) a Roman Bizyk ( 12° ).

Jediné brance první půle předcházela fantastická robinsonáda Milana Rákoczyho, který po hlavičce z malého vápna skvělým tygřím skokem vyrazil míč na rohový kop. Centr od rohového praporku dolétl do naší šestnáctky, kde se po odrazu od země nešťastně otřel o ruku Michala Jakubce. Verdikt pozorného sudího byl nemilosrdný – penalta ! A přestože se Milanovy podařilo vystihnout směr střely, nedosáhl ni. Byla příliš dobře umístěná – 1:0 pro domácí.

Klíčový okamžik druhého poločasu a možná i celého utkání nastal ve chvíli, kdy rozhodčí nařídil za faul hráče Louk pokutový kop v náš prospěch. Důležitost okamžiku byla umocněna tím, že jsme již prohrávali o dvě branky, ale zároveň bylo pořád dost času s tím něco udělat. Míč si na penaltový puntík postavil osvědčený exekutor Renda Navrátil. Směr jeho slušně mířené, ovšem zoufale slabé střely se podařil brankáři Taussigovi vystihnout. Konečky prstů vytěsnil balón na tyč, od ní se odrazil do jeho hlavy a poté se odkutálel do zámezí …

Potom jsme se už nezvedli. Domácí vsítili třetí branku a utkání měli plně ve své moci. V těchto chvílích nás několikrát spasil svými zákroky Milan Rákoczy. Konečnou podobu dal výsledku Petr Lukosz, jenž se vyhnul ofsajdové pasti, obešel pozdě reagujícího Milana a s přehledem zvýšil na – 4:0.

Je třeba poctivě přiznat, že tentokrát byl rozdíl v kvalitě týmů jasně patrný a výsledek odpovídá dění na hřišti.

 
Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

Narozeniny
Narozeniny v lednu slaví: