Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Branky:

Kucbel J., Miškovič L., Lukosz M., Navrátil R., Wodecky P.

Postřehy ze zápasu:

M. Lukosz prudce a přesně rozehrál aut, Kuco se odpoutal od beka a bombou pod břevno rozhodl o vítězství.

Lukosz M., Wodecky P., Chybidziura P.

Zápas jsme měli jednoznačně pod kontrolou, druhá branka do naší sítě padla až několik málo vteřin před koncem.

Nejlepší vstup do soutěže v historii. Po prvním kole jsme vedli II. ligu.

Žahourek M., Chybidziura P., Jakubec M.

Po prohrané půli nás nastartovala branka M. Žahourka jíž docílil střelou z dálky za pomocí teče ruky bránícího hráče, čímž změnila směr a zapadla do sítě.

Rozhodčí ji po krátkém váhání uznal jako regulérní.

Výsledek pečetil M. Jakubec, jenž využil přihrávky L. Miškoviče a sám před brankou soupeře nezaváhal.

Wodecky P., Jakubec M.

Olympic na nás vyrukoval s rychlou kombinační hrou, záhy jsme prohrávali 0:2.

Ani kontaktní gól P. Wodeckeho nezaznamenal změnu vývoje utkání.

Olympic byl lepší a vyhrál zcela jednoznačně.

My jsme ke konci poněkud rezignovali a jedinou snahou bylo odvrácení debaklu.

Po druhém kole nám patřila v tabulce 3. příčka.

Kucbel J., Miškovič L.

Jednoznačný zápas se v 2. poločase změnil v neuvěřitelné drama.

Po inkasované brance jsme zcela vypadli z herního rytmu a TIZ nás jasně přehrával.

Snad jenom zázrakem a díky vynikajícímu výkonu M. Rákoczyho v bráně jsme udrželi vítězný poměr branek.

V poslední minutě Milan zmařil 100% šanci, když reflexivně zastavil míč již směřující do naši sítě.

Branky:

Navrátil R. (po narážečce s L. Miškovičem v rohu hřiště těsně před koncem prvního poločasu), Wodecky P., Miškovič L.

Smolný zápas! Velké množství nevyužitých šancí, obdržená vlastní branka (snad L. Miškovič).

Viz. předchozí zápas.

Promarněno několik 100% možností skórovat, soupeř výborně využil brejkovou situaci a v poločase vedl.

Naše neutuchající touha po zvratu nakonec slavila úspěch. Vyrovnaný stav nám nestačil, chtěli jsme vyhrát. Šli jsme na maximum rizika a málem se nám to stalo osudným.

V poslední minutě nedala Astra jasnou šanci a pak to přišlo.

Milan se vydal z brány k riskantnímu sólu, branka zůstala opuštěná. Na půlce div že nepřišel o míč, zabojoval a přihrál jej napravo P. Wodeckému.

Petr věda, že je v časové tísni, co možná nejrychleji střílí.

Obránce míč nechtěně přizvedává a ten 2 vteřiny před koncem zapadá do levého horního rohu . Vítězství!

1.zápas
Poločas 0:2
FC Quatro
0
Veterán Team
4

Soupeř byl lepší, nám to nešlo a navíc Milan hned v úvodu špatně reagoval na přímý kop J. Švece a inkasoval.

Navrátil R., Fízek A. 2, Lukosz P.

Byl to zápas o uchování reálných postupových nadějí.

Výborně se prezentovala nová posila Anton Fízek.

Petr Lukosz vsítil svoji premiérovou branku (když před tím několik šancí zmařil).

Kucbel J., Fízek A. 3, Miškovič L.

Strhující utkání! Po prohraném 1. poločase jsme otočili výsledek v náš prospěch (3:2), ale asi 90 vteřin před koncem jsme opět tahali za kratší konec (3:4).

Do hry nás vrátila ukázková hlavička A. Fízka, který v souboji o míč přeskočil špatně vyběhnuvšího brankáře soupeře a míč obloukem zapadl do sítě (4:4).

Něco málo přes jednu minutu do konce.

Jestliže jsme chtěli zůstat ve hře o postup, museli jsme toto utkání vyhrát. Proto jsem ihned rozehrál a zařval „Musíme hrát na vítězství!“ Zejména jednoho rozhodčího můj výkřik udivil, protože objektivně řečeno, Excalibur byl po celý zápas o něco lepší. Což ovšem ne vždy rozhoduje.

Asi 30 vteřin před koncem rozjíždíme poslední akci. Přihrávám R. Navrátilovi, ten pálí a soupeř míč blokuje na rohový kop. Čas neúprosně letí, spěchám rozehrát roh, míč se mi motá v ochranné síti. Nastřeluji míč do „ohně“ před branku, ten se dostává opět k Renému, jenž tvrdě střílí. Rána se odráží od obránce přesně do prostoru, kde číhám.

Instinktivně vypaluji levačkou z halfvoleje a k naprostému úžasu všech končí míč v levém horním vinglu! Bleskově hledím na časomíru 14:59, Konec?

Bylo to opravdu ještě v čas? Otáčím se na rozhodčí.Ti se dívají na sebe navzájem, jeden pokyvuje hlavou na znamení souhlasu, druhý ukazuje do středového kruhu.

Vítězství!

Zvedám ruce nad hlavu a řvu jako gladiátor v aréně. Milan přibíhá z branky, skáče na mě a taky něco řve. Přibíhají kluci z lavičky, neskutečná euforie. Soupeři jenom kroutí hlavou, jak mohli tento zápas ztratit.

Rozhodčí mi říká, že jsme „neuvěřitelní haluzáci“. Možná má pravdu, ale my jsme šly za vítězstvím.

V posledním kole se tak můžeme bít o postup do 1. ligy.