Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

vlastní gól soupeře

Na úvod nové sezóny nás nečekal nikterak snadný soupeř. Pikantní bylo toto utkání pro Vláďu „Hagiho“ Hladila, který se postavil svým ještě loňským spoluhráčům. Zápas se odehrával v opatrném duchu, hledělo se hlavně na defenzívu. Vyrovnat se nám podařilo zásluhou Petra Lukosze a Jirky Tluka. Prvně jmenovaný poslal z rohového kopu prudký míč do „ohně“, kde jej Jirka „líznul“ a s pomocí teče bránícího hráče skončil balón v zařízení. Poněkud šťastná branka, ale znamenala bod a ten jsme brali všemi deseti.

Lukosz P., Konderla

I ve druhém duelu nás čekal nesmírně těžký protivník, v jehož barvách hrál král střelců minulého ročníku 2. ligy. Ale kupodivu jsme nezačali vůbec zle a záhy jsme šli díky Petru Lukoszovi do vedení. Zlomovým okamžikem byla špatná přihrávka Lukáše Miškoviče, kterou zachytil právě Martin Macko a nastartoval k sólovému úniku. Lukáš špatně vyhodnotil situaci a unikajícího hráče zastavil poněkud zápasnickým způsobem. Přišlo, co přijít muselo, červená karta a pěti minutové oslabení! Rovers tuto nabídnutou výhodu bezezbytku využili a ještě do poločasu rozhodli o osudu střetnutí.

Foltyn, Litomyský, Navrátil, Konderla

V tomto zápase byl naší jednoznačnou ambicí tříbodový zisk. Bohužel, první půle byla pro nás ledovou sprchou. Ačkoliv se nám podařilo srovnat na 1 : 1, inkasovali jsme do půle další dva hloupé góly! Ani průběh druhého poločasu se neodvíjel podle našich představ. Nebyli jsme schopni vsítit kontaktní branku a čas nemilosrdně ubíhal. Na počátku 11. minuty jsme už museli riskovat a zkusit hrát bez Milana v bráně. Na jeho místo se postavil Péťa Lukosz, jenž měl dirigovat naši power play. Co se nám nepodařilo do teď, to jsme nyní dokázali během tří minut! Novou krev nalil do našich žil Jirka Litomyský, který tečí usměrnil míč za záda gólmana Slezanu 2 : 3. Neuběhlo mnoho času a Renda Navrátil srovnal nechytatelnou šupou bod břevno na 3 :3! Někomu by srovnání dvou brankového deficitu stačilo a zbytek zápasu by dohrával na jistotu. My jsme naopak vsadili vše na jednu kartu a chtěli jsme nalomeného soupeře definitivně zlomit. Což se nám za pár chvil podařilo, neboť Michal Konderla z druhé vlny ideálně trefil míč, který mu vyplul přímo do náběhu – 4 :3!!! Fantastický obrat! Do konce utkání zbývalo něco málo přes 1 minutu! Soupeř si okamžitě vzal oddechový čas a my jsme opět vrátili do branky Milana. Role se obrátily, teď se snažil Slezan hrou bez gólmana zachránit zoufalou situaci. K naší smůle se mu to podařilo. Jirka Tluk byl za poněkud neobratný obranný zákrok vyloučen na 2 minuty a nabídl tak Slezanu výhodu přesilové hry. Ten ji využil, když hráč alternující na pozici brankáře překonal Milana ranou bodlem z hranice 9 -ti metrů – 4 :4. Pro nás poněkud hořký konec po tak strhujícím závěru...

1.zápas
Poločas 3:1
6
KA – 4
3
Branky:

Lukosz P., Lukosz P., Tluk, Hladil, Tluk, Lukosz P.

Do zápasu jsme vstupovali bez distancovaného Lukáše a nemocných Rendy, Michala Jakubce a Marcela. A jako naschvál si hned v úvodu zranil kotník Jirka Litomyský, jenž však utkání obětavě dohrál. I když si protivník na nás před začátkem věřil, utkání jsme zvládli s přehledem a jeho průběh jsme měli pod naší kontrolou. Pravda, prohrávali jsme hned z kraje duelu díky nekoncentrovanosti 0 : 1, avšak do poločasu jsme stav otočili. Ve druhé polovině jsme pak zvýšili skóre na 5 : 1. Ka - 4 se odhodlala ke hře bez brankáře a podařilo se jí snížit na 3 :5. Šestý míč v jejich síti dal definitivní razítko na náš tříbodový zisk.

2.zápas
Poločas 0:0
0
FT Galaxy
1

Jirka Litomyský už s oteklým kotníkem nenastoupil, ale hrát už mohl Lukáš, jemuž vypršel trest za červenou kartu. Počet hráčů do pole tak zůstal na 6 – ti. Střetnutí bylo vedeno ve velmi opatrném duchu, s důrazem na defenzívu a s maximální snahou neudělat chybu. Navzdory snaze se na obou stranách tu a tam nějaké chybičky objevily, ale nebyly potrestány. Rozhodnutí tak přinesla až poslední minuta, kdy po faulu Michala Konderly zahrávalo Galaxy přímý kop. Odražený míč pak, podle nejen našeho názoru skluzem, dopravil hráč soupeře za Milanova záda – 0 : 1. Škoda, byl to klasický remízový zápas a bod bychom si zasloužili.