Quatro Reklama FC


PostHeaderIcon 2.4.2011

Poločas 0:2
TJ Lokomotiva Louky
2
Quatro Reklama FC
3
Branky:

Tluk J. 3

Základní sestava:

Rákoczy M. – Chlebik P., Jakubec M., Foltyn J., Petřkovský M. – Cikrle P., Litomyský M., Lukosz P., Miškovič L. – Jakubec D., Tluk J.

Střídající hráči: nikdo

Na závěr zimní přípravy si nás Lokomotiva Louky opět pozvala k tréninkovému zápasu. Ne všichni hráči našeho kádru si mohli na ten den zařídit volno, tudíž bylo nutné se poohlédnout jinde. Po několikaleté pauze se vrátil Jirka Tluk, z týmu AC 6 nás posílil Jirka Litomyský a pomoc přislíbili i naši bývalí spoluhráči Jarda Jakubec a Tomáš Chybidziura. Vše bylo nakonec trochu jinak, neboť Jardovi se udělalo náhle nevolno a Tomáš nepřišel včas na místo srazu. Abychom postavili deset mužů do pole, musel nastoupit i ne zcela fit Honza Foltyn, který měl být původně jenom náhradníkem.

Byli jsme bez jediného hráče na střídání !

Navzdory těmto nepříznivým okolnostem jsme podali výborný výkon a slavili nečekaný triumf. Střeleckým hrdinou duelu se stal Jirka Tluk, autor hattricku, pro kterého to byl návrat jako hrom. A to ještě Jiří nevyužil příležitost, kdy se od půlky řítil sám na gólmana Louk. Paradoxem je, že poté co jsem mu před zápasem oznámil, že s ním počítám na hrot, tak jeho reakce byla :, já tam ale nikdy nehrál …“

Střeleckým smolařem střetnutí byl pro změnu David Jakubec, neboť dokázal zazdít tři opravdu 100% tutovky. Zejména situaci, kdy Patrik Cikrle vymotal před pokutovým územím dva protihráče, přihrál mu míč na hranici šestnáctky a před Davidem už byl pouze na brankové čáře přikovaný gólman, by měl borec jeho formátu zvládnout lépe. Přitom stačilo místo rasance vsadit na techniku.

Upřímně řečeno, kdybychom vedli 6 : 0 či dokonce 7 : 0, bylo by to pro domácí asi příliš kruté, avšak naprosto odpovídající počtu brankových příležitostí.

S přibývajícím časem nám začali ubývat síly a navíc Louky vystřídaly asi pět hráčů. Zákonitě nás dostali pod tlak a podařilo se jim snížit na 1:3. Lukáše Miškoviče postihly křeče do obou nohou a na několik minut musel odstoupit ze hry. Asi 5 minut před koncem pustil rozhodčí Lokomotivě jednoznačný ofsajd a tak byl stav utkání již jenom 2:3. Více jsme jim už ovšem nedovolili a vybojovali cenné vítězství. Vzhledem k okolnostem, jedno z našich největších. Kabinou tak mohl opět znít řev našeho vítězného pokřiku.

Díky všem, borci !

 
Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

Narozeniny
Narozeniny v lednu slaví: